Tusze do drukarek Epson – czy warto zamawiać przez Internet?

Nie od dziś wiadomo, że koszt użytkowania drukarki nie należy do niskich. Jeśli korzystamy z niej sporadycznie, to prawdopodobniej tusz powinien służyć nam dłużej, jednak często po prostu ulega zaschnięciu i nadaje się do wyrzucenia. Gdzie szukać oszczędności? Możemy zdecydować się na zamienniki. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, ale nie zawsze zalecane. Dla przykładu oryginalne tusze do Expression Home XP-332 kosztują minimum kilkadziesiąt złotych. Ich zamienniki znajdziemy nawet za kilkanaście złotych.

Zakupy online
Nie od dziś wiadomo, że punkty stacjonarne oferują relatywnie wysokie ceny. Co prawda czasami możemy upolować produkty w promocji, jednak dzieje się to rzadko. Wydajne  tusze do Expression Home XP-332 kupione stacjonarnie nie różnią się niczym od tych kupionych online. Pomimo tego możemy zaoszczędzić całkiem sporą kwotę. Często ceny w punktach internetowych są podejrzanie niskie. W takim przypadku warto sprawdzić, czy sprzedawca na pewno oferuje oryginalne produkty. 

A może regeneracja?
Coraz więcej osób decyduje się na regenerację tuszów oraz tonerów. Polega ona na napełnianiu pustego produkty materiałem drukującym. Oczywiści osoby specjalizujące się w tego typu usługach, sprawdzają, czy proces przebiegł pomyślnie. Tym sposobem możemy zaoszczędzić całkiem sporo gotówki. Podobnie jak w przypadku zamienników, regeneracja również zmniejsza bezpieczeństwo naszego sprzętu drukującego.

Dodaj komentarz