Gry

Genialne gry na ps4

gra ps4

Są takie gry, które każdy właściciel konsoli ps4 powinien mieć w swojej kolekcji. W ciągu ostatnich lat wydane zostały tytuły przełomowe, które ukazały całemu światu, jak dynamicznie rozwinęła się branża gier i ile do zaoferowania ma graczom elektroniczna rozrywka.

Bloodborne

Niezwykle dynamiczna rozgrywka, która o wiele bardziej stawia na zręcznościowy charakter, niż miało to miejsce w poszczególnych odsłonach serii Dark Souls. W grze tej gęsto jest od mrocznego klimatu wiktoriańskiego koszmaru, który otacza gracza ze wszystkich stron. Ta nietuzinkowa gra RPG pozwoli oderwać się od rzeczywistości na długie godziny, aby zrelaksować się po ciężkim dniu lub zwyczajnie docenić kunszt oprawy audiowizualnej tej gry od legendarnego studia From Software.

Dying Light

Ta propozycja od rodzimego studia Techland może na pierwszy rzut oka kojarzyć się z Dead Island, jednak na motywie przewodnim z zombie w roli głównej oraz widokiem pierwszoosobowym podobieństwa się kończą. Dying Light to kompletna propozycja, w której wszystkie mechanizmy rozgrywki zostały perfekcyjne splecione w spójną całość. Dynamiczny sposób przemieszczania zdewastowanego apokalipsą miasta z wykorzystaniem parkour jest niezwykle satysfakcjonujący i pozwala w pełni docenić ogrom pracy włożonej w ten projekt. Cała lekkość systemy parkour przeniesiona została do walki w starciu, która została doskonale zbalansowana.

Horizon: Zero Dawn

Ten tytuł zaskoczył całą branżę, gdy wziął się jak gdyby znikąd, zyskując natychmiastowo miano bestsellera. Twórcom tej gry na ps4 udało się w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w konsoli, co zaowocowało istnym spektaklem złożonym z kolorów, zaawansowanych technologii ray tracingu oraz efektów cząsteczkowych. Ta gra przedstawia żywy świat, a odkrywanie jego fantazyjnego ekosystemu jest przyjemnością samą w sobie. Protagonistka przemierza otwarty świat gry, ucząc się trudnej sztuki przeżyci i stacza walkę za walką, a w każdej z nich umiejętności gracza zostają wystawione na próbę.