Dlaczego warto postawić na drukarki Evolis?

Nowoczesne drukarki kart elektronicznych Evolis doskonale nadają się nie tylko do jednostronnego, ale również do dwustronnego drukowania kart kolorowych i monochromatycznych, które w dzisiejszych czasach cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i coraz więcej osób korzysta z ich dobrodziejstwa.

 

Jaki model wybrać?

W pierwszej kolejności warto postawić na niezawodne drukarki Evolis Primacy, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Jest to doskonały wybór dla tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wydruków, doskonałą wydajnością i przystępną ceną. Sprzęt ten sprawdzi się w przypadku druku kart lojalnościowych, identyfikatorów i nowoczesnych kart kontroli dostępu. Na szczególną uwagę zasługuje wspomniana powyżej wydajność. Drukarki Evolis są w stanie wydrukować do 210 kart na godzinę. Mowa tutaj oczywiście o druku jednostronnym. Jeżeli w grę wchodzi druk dwustronny, to w przeciągu jednej godziny można wydrukować 140 wysokiej jakości kart.

 

Dodatkowe wyposażenie

Warto wspomnieć również i o tym, że stylowe i nowoczesne drukarki Evolis bez żadnego większego problemu mogą być wyposażone w dodatkowy sprzęt. Godne uwagi są przede wszystkim specjalne kodery kart magnetycznych oraz stacje elektroniczne kart stykowych. Nowością na rynku są specjalne kodery elektronicznych kart zbliżeniowych, które w ostatnim czasie biją rekordy sprzedaży i błyskawicznie znikają z półek sklepowych.

Dodaj komentarz