Xiaomi Mi A1, czy jest konkurencyjny?

Xiaomi Mi A1 to smartfon z tak zwanej średniej półki. Jest on produktem dobrze znanej Polakom chińskiej firmy, starającej się o miejsce w ścisłej czołówce najpopularniejszych w kraju. Czy może zagrozić „średniakom” takich firm, jak Huawei lub Samsung?

Średnia półka najpopularniejsza w Polsce.

Polacy chętnie korzystają z ofert znajdujących się w środku krajowej i światowej topki. Na szczycie znajdują się modele, za które trzeba zapłacić kilka tysięcy. W świadomości polskiego konsumenta są to modele prestiżowe i dostępne dla bogatych oraz biznesmanów. Większość Polaków z powodzeniem zadowala się produktami ze średniej półki. Jest to z resztą tendencja światowa. I to właśnie ta kategoria jest najbardziej różnorodna. Konkurencja jest duża i wymagająca. 

Xiaomi M1 A1, co nam oferuje?

Model ten w żadnej mierze nie ustępuje innym smartfonom w przedziale do 700-800 złotych. Posiada z tyłu dwa aparaty po 12 Mpx oraz 5 Mpx z przodu. Oferują one możliwość wykonywania przyzwoitych fotografii. Bateria o pojemności 3080 mAh w zupełności wystarcza, aby obsłużyć wyświetlacz o przekątnej 5,5 „. Tworzywo z jakiego wykonano obudowę to metal. Jest to naturalnie trwalszy od plastiku, ale równie podatny na zarysowania.

Etui Xiaomi Mi A1

Jeśli zamierzamy użytkować ten telefon długo i zależy nam na jego dobrym wyglądzie, powinniśmy zakupić do niego etui. Etui Xiaomi Mi A1 z Vegacom nie będzie droższe od innych oferowanych powszechnie do tzw. „średniaków”. Zapewni odpowiednią ochronę przed drobnymi uszkodzeniami oraz, w pewnej mierze, w przypadku upuszczenia lub upadku.