Tusz HP 302: co warto o nim wiedzieć?

Tusz HP 302 to tusz w kolorze czarnym, który jest przeznaczony dla osób najbardziej wymagających i tych, którzy nie chcą stracić na jakości druku. Jest to wkład atramentowy, kompatybilny w wieloma urządzeniami marki HP.

Do jakich drukarek można stosować tusz HP 302?

Tusz HP 302 jest przeznaczony do kilku rodzajów drukarek marki HP. Wśród nich wymienia się między innymi: Envy 4520, DeskJet 1110, DeskJet 2130, OfficeJet 3830, DeskJet 3630, a także OfficeJet 4650.

Zalety tuszu HP 302

tusz 302 marki hpWśród zalet tuszu HP 302 można wymienić to, ze wyróżnia się wysoką jakością, a także doskonałym wręcz drukiem, co potwierdzają liczne opinie klientów. Co więcej, nadmienić również należy to, iż jest stosunkowo tani.

Kupując wspomniany tusz jednak, należy mieć na uwadze również zakup oryginalnych pojemników, które będą charakteryzować się wysoką odpornością na rozmazywanie, a także na wilgoć. Produkt ten nadaje się do drukowania wszelkiego rodzaju dokumentów do pracy, szkoły i domu, a także – co ciekawe – również i zdjęć.

HP 302 XL, czyli tusz ponad dwa razy większy

Należy wspomnieć także o tym, że w sprzedaży znajduje się również tusz HP 302 w rozmiarze XL. Jak sama nazwa wskazuje – posiada on znacznie większą pojemność, ale tę samą jakość. Pozwala on wydrukować do 2,5 raza więcej dokumentów w stosunku do normalnej pojemności.

Kupując tusz nie warto kierować się niespotykanie niską ceną, ponieważ może to być znak, iż sprzedawany produkt nie jest oryginalny. Wspomniany tusz HP 302 najlepiej zakupić w sklepach sprawdzonych oraz u dystrybutorów marki HP. Dzięki temu, istnieje pewność, że zakupiony produkt jest oryginalny i pewny. Nie warto również stosować zamienników, ponieważ te są znacznie mniej wydajne i kończą się o wiele szybciej w stosunku do oryginalnego, toteż ich cena nie powinna być wyznacznikiem.