Różnorodne deskorolki elektryczne

Poręczne pojazdy elektryczne, służące zarówno do zabawy, jak i do przemieszczania się w przestrzeni miejskiej to coraz częściej spotykany widok w polskich miastach. Chociaż do niedawna widywaliśmy głównie urządzenia typu segway to rynek deskorolek elektrycznych ma do zaoferowania znacznie więcej.

Różnorodne deskorolki

Do niedawna najpopularniejsza deskorolka elektryczna to Segway. Urządzenie wyposażone w dwa koła oraz frontalne usytuowaną kierownice upodobali sobie szczególnie turyści oraz służby mundurowe w całej Europie. Chociaż deskorolka tego rodzaju sprawdza się świetnie do przemierzania miasta, to odznacza się sporymi rozmiarami.

Jeżeli interesuje nas bardziej poręczna deskorolka elektryczna powinniśmy rozważyć urządzenie hoverboard. Zbudowana z dwóch członów przypomina poprzecznie ustawioną deskorolkę, którą sterujemy ruchami ciała.

Innym urządzeniem, w którym skręcamy za pomocą odpowiednich ruchów ciała jest surfboard. Wyposażona w jedno koło deskorolka elektryczna może być świetnym sposobem na trenowanie równowagi. Deska do pewnego stopnia przypomina klasyczną deskorolkę.

Jeżeli zależy nam na klasycznie wyglądającej desce należy zakupić urządzenie typu longboard. Do złudzenia przypomina ona tradycyjną deskorolkę, na której stoimy bokiem do kierunku jazdy. Główną praktyczną różnicą między tą deską a pozostałymi jest sterowanie. Deska longboard do skręcania wymaga zastosowania pilota.

Deska dla wszystkich

Nie zależnie od rodzaju urządzenia, jakie wybierzemy zagwarantuje ono dużą ilość zabawy zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom.