Nowoczesna suszarka z funkcją jonizacji dla uzyskania pięknej fryzury

Z całą pewnością nie można obecnie narzekać na ubogi wybór suszarek. Są one dostępne w przeróżnych wersjach, dzięki czemu każdy bezproblemowo znajdzie model dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Rewolucją na rynku stały się suszarki z funkcją jonizacji. Wystarczy wcisnąć guzik w celu uwolnienia z urządzenia milionów jonów ujemnych, dzięki którym można cieszyć się znacznie gładszymi i łatwiejszymi w modelowaniu włosami. Czy rzeczywiście warto zainwestować w takie innowacyjne urządzenie?

Nowoczesna suszarka z funkcją jonizacji dla uzyskania pięknej fryzury

Suszarka do włosów z jonizacją emituje ładunki ujemne, które neutralizują ładunki dodatnie znajdujące się na włosach, przyczyniające się do elektryzowania się kosmyków. W efekcie włosy są znacznie gładsze i łatwiej się układają. Obsługa takiego urządzenia jest banalnie prosta – – zwykle wystarczy wcisnąć specjalny guzik i przytrzymać go, aby suszarka zaczęła emitować ujemne ładunki elektryczne. Warto tutaj od razu wspomnieć, że jonizacja nie powoduje żadnych dodatkowych dźwięków, a więc przebiega w sposób niezauważalny. Jest to wręcz wybawienie dla osób zmagających się z włosami niechcącymi się układać zaraz po ich wysuszeniu. Dzięki jonizacji uzyskanie pożądanej fryzury staje się znacznie łatwiejsze, szybsze i oczywiście przyjemniejsze. Za sprawą jonów ujemnych włosy nie puszą się, gdyż zamykają one łuski– w efekcie włosy wyglądają znacznie zdrowiej, błyszczą, są proste i wygładzone.

Na jaką suszarkę z jonizacją się zdecydować?

Podczas kupowania suszarki do włosów z jonizacją warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału została ona wykonana. Polecane są modele z turmalinową powłoką. Istotnym parametrem jest również czujnik na podczerwień, który automatycznie dostosowuje optymalne temperaturę i stopień nawilżenia od posiadanego rodzaju włosów. Znaczenie ma także moc urządzenia. W przypadku długich i prostych/kręconych włosów zaleca się zakup suszarki wyposażonej w silniejszy silnik o mocy od 1400 do 2000 W. Przy włosach krótkich i do ramion wystarczające powinno być urządzenie o mocy 1000-1400 W. Mile widziane są również różne stopnie prędkości do wyboru oraz funkcja chodnego nawiewu.

Dodaj komentarz