lokalizator z gps na bluetooth

Lokalizator GPS Bluetooth

Małe, sprytne urządzenie, dzięki któremu można szybko rozwiązać irytujące problemy dnia codziennego. Lokalizator GPS Bluetooth przyda się wszystkim zapominalskim i roztargnionym.

Zawieruszone klucze potrafią być poważnym kłopotem, który szczególnie często występuje akurat wtedy, gdy na poszukiwania praktycznie nie ma czasu. Uchronić od zguby skutecznie potrafi lokalizator GPS Bluetooth

Strażnik drobiazgów

Lokalizatory Bluetooth mają zwykle postać breloczków lub małych zawieszek. Dołącza się je do przedmiotów, których mają strzec przed zagubieniem. Aby urządzenie działało, konieczne jest zainstalowanie darmowej aplikacji na smartfonie.

Uruchomiona aplikacja w czasie rzeczywistym łączy się z lokalizatorem GPS przez Bluetooth, którego zasięg wynosi około 25 metrów. Jeżeli chroniony przedmiot wypadnie z kieszeni, w smartfonie rozlegnie się alarm, co zwróci uwagę właściciela na moment rozstania z przedmiotem.

Lokalizator telefonu

Większość dostępnych na rynku modeli lokalizatorów GPS Bluetooth oferuje możliwość namierzenia połączonego z nimi smartfona. Funkcja ta realizowana jest po naciśnięciu przycisku lokalizatora, który uruchamia dźwięk w komórce, co ułatwia poszukiwanie telefonu w pokoju, czy mieszkaniu.

Podsumowanie

Najprostsze Lokalizatory GPS Bluetooth kosztują poniżej 10 zł. Okazuje się, że już tak niewielka kwota wystarczy, aby skutecznie zabezpieczyć przed zgubieniem klucze, portfel, torebkę lub smartfona. W stresujących sytuacjach te małe gadżety potrafią być nieocenioną pomocą.