Czym charakteryzują się laptopy Dell Latitude?

Laptopy Dell Latitude mają bardzo szerokie grono zadowolonych użytkowników, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, czym tak naprawę wyróżniają się nowoczesne laptopy dell z serii Latitude.

Charakterystyka sprzętu Latitude

 

Zdecydowana większość modeli z najnowszej serii Latitude ma wysokiej jakości obudowę wykonaną z aluminium. Odpowiednia wytrzymałość jest niezbędnym elementem każdego solidnego urządzenia mobilnego, dlatego też warto zwrócić uwagę na jakość obudowy. Seria Latitude może pochwalić się także bardzo wydajnymi podzespołami, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Konfiguracji jest naprawdę bardzo wiele, dzięki czemu każdy odnajdzie sprzęt, który sprosta jego oczekiwaniom. Na stronie firmy Dell można znaleźć internetowy konfigurator, dzięki czemu nawet mało obeznane w branży IT osoby, stworzą swój wymarzony komputer przenośny

Wysokiej jakości wyświetlacze

Seria Dell Latitude to przede wszystkim niezawodne komputery biznesowe i multimedialne, dlatego też dominują tutaj matryce o przekątnej ekranu 12.5, 13.3, 14 i 15.6 cali. Godne uwagi są przede wszystkim ekrany matowe, które doskonale sprawdzą się nawet przy bardzo słonecznej pogodzie. Nowoczesne matryce mogą pochwalić się również dużą odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

O czym należy pamiętać?

Laptopy dell mogą pochwalić się także bardzo długą gwarancją, która jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania. Po przedłużeniu można otrzymać nawet 5 letnią gwarancję na nowo zakupiony sprzęt. Najnowsze modele laptopów Latitude wyposażone zostały również w czytniki linii papilarnych, dzięki czemu można w sprawny sposób ograniczyć dostęp do danego komputera przenośnego. Firma Dell od wielu lat stawia na niezawodne dyski twarde SSD, które są nie tylko trwalsze od swoich konkurentów, ale również zdecydowanie szybsze. Osoby, które chcą zapewnić sobie trwałość danych, powinny postawić właśnie na dyski SSD, których pojemność z roku na rok jest coraz większa.